KİTAP BÖLÜMÜ

Türkçe ve İngilizce Uluslararası Kitap yayınlamaktayız. Türkçe kitabın editörleri Türkiye’den oluşmaktadır. İngilizce Kitabın editörleri yurtiçi ve yurtdışından oluşmaktadır.

Kitap projemiz sürekli açık olup hakem sürecinden geçen en az 7 çalışmaya ulaşıldığında kitap yayınlanmaktadır. Tarihlere bakmaksızın tamamlanan çalışmalarınızı gönderebilirsiniz. 

1-İşletme Yönetiminde Güncel Çalışmalar, Editör: Dr. Seda YILMAZ Yayınevi : Gazi Yayınevi

(İşletme-Yönetim Çalışmaları)

2-Pazarlama Arastirmalari Calismalari Editör Tahir BENLİ Yayınevi : Gazi Yayınevi

(Pazarlama Çalışmaları)

3-Uluslararası İşletmecilikte Güncel Çalışmalar Editör Dr. Öğretim Üyesi Hatice SARIALTIN Yayınevi : Gazi Yayınevi

(Uluslararası İşletmecilik Konuları)

4-Küresel ve Bölgesel Sosyo-Ekonomik Araştırmalar, Editör Doç. Dr. Orhan Kandemir Yayınevi : Gazi Yayınevi

(Küresel ve bölgesel sosyo-ekonomik sorunları; işsizlik, küresel ısınma, cinsiyet eşitsizliği, tahıl ve gıda sıkıntıları, göç gibi uluslararası düzeyde analiz eden, politika öneren çalışmaları)

Planlanan uluslararası kitaplar, doçentlik başvuru kriterini sağlayan “Nobel, Gazi, Hiperyayın” Yayınevleri ile anlaşma sağlanmıştır. Yayınevleri adına kitap bölümü toplamıyoruz. Editör/editörler) kendi adına kitap bölümü toplamakta ve istediği yayınevinden yayınlanmak üzere sözleşme (sözleşme telif hakkı kanunu gereğince editör ile yayınevi arasında olmaktadır.) yapmaktadır. 

Kitap bölümleri en az 7 çalışmadan oluşmakta olup en fazla 13 bölümden oluşmaktadır. Editör ve yazarların tercihine göre yayınevi belirlenmektedir. 

*Sosyal sorumluluk bilinciyle kar amacı gütmeyen gönüllülerin oluşturduğu akademik-sosyal sorumluluk oluşumudur. Kitap ücretleri yayınevi maliyetine güncellenmekte ve yazarlara eşit şekilde maliyetlendirilmektedir. Kürşat Çapraz; yayın ve idari süreçlerden sorumludur. Sözleşme editör ile yayınevi arasında olmaktadır.

Editörlük talebinizi özet  Cv’niz ile  intradersorg@gmail.com’a bildirebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır. (Editörlük için en az Dr. ünvanına sahip olmak gereklidir.)

-Editör tercihinde kongrelerimize katılım sağlayan araştırmacılara öncelik sunulmaktadır.  

 Kitap bölümünüzü  intradersorg@gmail.com’ye gönderebilirsiniz. 

*Değişiklik hakkı saklıdır.

*Türkçe sayfamız Türkiye’den katılımcılar (Türk ve/veya yabancı) için geçerlidir. İngilizce sayfamız Türkiye dışından katılımcılar (yabancı ve/veya Türk) için geçerlidir.

Açık erişim e-yayıncılık politikamız