Dergi Sayıları Arşivi

Dergimiz 2018 (Aralık-Temmuz, Yılda 2 sayı) yılında yayın hayatına başlamıştır.

Akademik Teşvik ve Doçentlik Başvuru kriterlerini sağlamaktadır.  

*Aralık 2023 Sayısı için makale çağrısı devam etmektedir. Dergi süreçleri Dergipark üzerinden yürütülmektedir. Dergi sayfası için linki tıklayınız

InTraders International Trade Academic Journal Vol. 6. Issue.1 (July 2023)

InTraders International Trade Academic Journal Volume 5 Issue 2, Aralık 2022 Sayısı

InTraders International Trade Academic Journal Vol. 5. Issue.1, Temmuz 2022 Sayısı

InTraders International Trade Academic Journal Vol 4 Issue 2, Aralık 2021 Sayısı

InTraders International Trade Academic Journal Vol 4 Issue 1, Temmuz 2022 Sayısı

InTraders International Trade Academic Journal Vol 3 Issue 2

InTraders International Trade Academic Journal Vol 2 Issue 2

InTraders International Trade Academic Journal Vol 2 Issue 1

InTraders International Trade Academic Journal Vol 1 Issue 1

Yazarlar, Yayıncının bu fikri eseri, Creative Commons Atıf-Gayri Ticari 4.0 Uluslararası (CC BY-NC 4.0) lisansı ile yayınlamasına izin verirler. Creative Commons Atıf-Gayri Ticari 4.0 Uluslararası (CC BY-NC 4.0) lisansı, eserin ticari kullanım dışında her boyut ve formatta paylaşılmasına, kopyalanmasına, çoğaltılmasına ve orijinal esere uygun şekilde atıfta bulunmak kaydıyla yeniden düzenleme, dönüştürme ve eserin üzerine inşa etme dâhil adapte edilmesine izin verir.

-Yazarlar Sahiptir; Yazar(lar)ın veya varsa yazar(lar)ın işvereninin telif dâhil patent hakları, fikri mülkiyet hakları saklıdır.

InTraders’da yayımlanması için değerlendirilmek üzere gönderilen makalenin daha önce yurtiçinde ve/veya yurtdışında, herhangi bir dilde hiç bir yerde yayımlanmadığı, yayıma kabul edilmediği ve yayımlanmak üzere başka bir dergiye gönderilmediğini yazar/yazarlar beyan ve taahhüt ederler. InTraders, özgün araştırmalar yayımlamayı amaçlar ve her aşamada bunu denetler.

InTraders’da yayımlanan yazıların içerikleriyle ilgili her türlü yasal ve bilimsel sorumluluk yazara/yazarlara aittir.

InTraders, Creative Commons (CC), Uluslararası Lisansı CC BY-NC ile lisanslanmıştır. Bu lisans, kullanan kişilere orijinal eserden alıntı yaptıkları sürece, eseri dağıtma, karıştırma, ince ayar yapma ya da üzerine çalışma haklarını verir. Bir diğer ifadeyle, InTraders’da yayımlanan yazılardan kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

InTraders, arşivinde yer alan yazıların okuyucular tarafından okunmasına, indirilmesine, kopyalanmasına, dağıtılmasına, yazdırılmasına ve herhangi bir yasal amaçla kullanılmasına izin verir.

*Yayınlarımız ücretsiz olup, para ile satılmaz. İndirmek, veritabanlarına yüklemek web sayfamızı kaynak göstermek şartıyla ön izin gerektirmeksizin yapılabilir. Kitapların telif hakkı kısmında detaylı açıklama mevcuttur.